Gizlilik Politikası

  Hiç yorum yok


Burada yapmış olduğum tüm paylaşımlar https://www.kizlarsoruyor.com sitesinde Editör olarak kendi yazdığım yazılardır. Başka bir yerden kopyala yapıştır yapılmamaktadır.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Blogger veya ba
ğlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

http://www.hayatadairherseyvesiz.com sitesindeki ba
ğlantılar sizihttp://www.hayatadairherseyvesiz.com ağının dışına götürebilir. Blogger, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Blogger, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Blogger, Blogger'e bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her 
şey olduğu gibi sunulmaktadır. Blogger veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Blogger sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla http://www.hayatadairherseyvesiz.com ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Blogger'in mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 ya
şından küçüklerin, http://www.hayatadairherseyvesiz.com velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından http://www.hayatadairherseyvesiz.com sorumlu tutulamaz.
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder