3 Mayıs 2018 Perşembe

Facebook’a Çöpçatanlık Özelliği Geliyor!

  Hiç yorum yok

Mark Zuckerberg, "2018 yılının Facebook için çok yoğun geçtiğini ve çöpçatanlık servisinin bu yıl yayına koyulacağını" söyledi. Facebook'a gelecek olan bu özellik uzun vadede partnerler bulmak için kullanılacağı konuşuluyor.

Facebook’a Çöpçatanlık Özelliği Geliyor!

Sosyal medya ağı Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg, Kaliforniya’nın San Jose şehrinde düzenlenen F8 geliştiriciler konferansında konuştu.

Facebook’a Çöpçatanlık Özelliği Geliyor!Facebook’a Çöpçatanlık Özelliği Geliyor!
"Veri skandalı ile ilgili çalışmaların sürdüğünü üyelerin daha güvenli bir ortamda olmaları için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını" söyleyen Zuckerberg, "Facebook'un geliştirilmesi ve kullanıcıların flörtleşmeleri için de çöpçatan özelliğinin getirileceğini" sözlerine ekledi.

Yeni güncellemelerin özellikleri ve gelecek güncellemeler hakkında bilgiler verildi.

Facebook’a Çöpçatanlık Özelliği Geliyor!
Yeni güncellemelerle, Facebook’ a yeni bir flörtleşme aracı eklenecek ve kullanıcılara platformdaki aktivite geçmişlerini silme olanağı tanınacak. Ayrıca eklenecek çöpçatanlık aracıyla kullanıcıların kendisine partner aramak için özel bir profil oluşturacağını ve bu profilin arkadaşlarına gösterilmeyeceği anlatıldı. Diğer taraftan kullanıcıyla benzer ilgilere sahip Facebook gruplarındaki ya da etkinliklerdeki kişiler de karşısına potansiyel partner olarak çıkabilecek.
Bakalım geçenlerde yaşanılan veri sızma skandalını unutturmak için daha ne gibi yenilikler yapacaklar?

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder