22 Nisan 2018 Pazar

Uzun Saçlara Sahip Kişilerin Karşılaştıkları Olumsuzluklar Nelerdir?

  Hiç yorum yok
Uzun saça sahip olmayı birçok kadın ister diye düşünüyorum. Kadınlar için saçlar büyük önem taşır, onlara sahip olup, onlarla kadın gibi hissetmeyi severler. Çoğu zaman da etkileyici görünen uzun saçların tabi ki olumsuz yönleri de yok değil. İşte uzun saçlı kadınların sıkça karşılaştıkları o sorunlar.

Uzun saçlara şekil vermek

Uzun saçlara şekil vermeyi kolay görebilirsiniz, fakat çoğu zaman sonuca ulaşmak için saatlerinizi harcarsınız. Görselliği ön planda tutan bir topuz yapmak ve maşa yapmak için 1 saatinizi harcamanız gerekir.

Bakımlı uzun saçlara sahip olmak için çaba göstermelisiniz

Tabi bu güzel görünümlü, uzun saçlarınızın da bakımı olmalı. Onların daha canlı ve gür görünmesi için birçok bakım ürünü kullanmanız gerekebilir. Düzenli olarak yıkanması, kremlenmesi, şampuan secimi ve birçok şey bunun için gereklidir.
Uzun saç düzenli kuaför demektir
Saçlarınız ne kadar uzun olursa, kuaföre gidiş sayınız o kadar artar. Çünkü uzun saçlar kısa saçlara oranla daha çok kırılır ve yıpranır. Bu nedenle düzenli olarak kuaföre gitme ve kırıklarınızı aldırmanız gerekir.

Her yerde saçlarınız vardır

Uzun saçlı olanların yaşadığı problemlerden biri de, saçların çok sık dökülmesidir. Maalesef uzun saçlar kısa saçlara oranla daha çok dökülürler. Bunun sonucunda da her yerde saçlarınızla karşılaşma olasılığınız çok yüksek. Ve taradığınızda emin olun bir avuç saç teliniz fırçanızdan elinize dolacaktır.
Olumsuzluklar olabilir, ben şahsen uzun saçlı kadınları daha hoş buluyorum. Çünkü kadını gösteren saçlarıdır diye düşünüyorum.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder