6 Nisan 2018 Cuma

Toplumda Kendiniz Gibi Düşünen ve Hisseden İnsanları Bulmak İçin Neler Yapmalıyız?

  Hiç yorum yok
Yaptıklarımız, davranışlarımız, söylemlerimiz, zevklerimiz bunların bütününde kendi enerjimizi sunduğumuz gibi aynı şeyleri paylaşan insanları bulmak bizleri daha mutlu bir birey yapar. Tabi bunu sağlayabilmek için de bazı şeyleri yapmalı ve uygulamalısınız. Bu yazdıklarımı yapmaya başladıktan sonra emin olun ki sizin gibi olan insanlar bu saçtığınız enerjiye kapılıp yanınızda olmaya başlayacaklardır. Hayatınıza düzgün insanları sokmak için önce kendinizi düzenlemeniz gerekmektedir.

Kendi kendinize yakınmaktan vazgeçin


Aynı şeyleri konuşmaktan, kendi kendinize bunları irdelemekten vazgeçin. Bazı şeyleri olur yoluna bırakmak daha mantıklı olacaktır.

Hayatınızdaki insanlar sizin gibiler


Neden hep hayatımda böyle insanlar var? Sorusunu sorduğunuzda bilin ki karşınızdaki insanlar sizin aynanız. Çünkü siz öyle olduğunuz ve böyle düşündüğünüz için onlar sizin hayatınıza girmeyi başardı.

Bazı insanları hayatınızdan yollamanız şart


Evet onlardan çok sıkıldınız, ama her defasında onları affedip, onlarla aynı ortamda olmaya devam ediyorsunuz. Hala görmüyor musunuz? Onların sizin hayatınızda yeri yok. Ya onları uzaklaştırın, ya da siz kaçın.

Değişiklikleri siz de fark edin


Artık ne istediğinizi, nasıl yaşamı seçtiğinizi, hayatınızda kimlerin olup kimlerin olmayacağını kabullenmeli ve bunu size yanaşmak isteyenlere rahatlıkla ifade edebilmelisiniz.

"Dur" demesini bilin


İstemediğiniz bir yaklaşım ve tavır karşısında karşınızdakini durdurmasını bilin. Bunu istemediğinizi, şu hareket ve söylemlerinin sizin yaşamınızda olmadığını rahatlıkla açıklayın.
Hayat yaşadığımız toplum ve yanı başımızda olan dostlarımızla güzeldir. Eğer hayatınızda bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız, etrafınıza bakmadan önce kendinizi sorgulamalısınız. Kendi pozitif düşüncelerinizi ve isteklerinizi ısrarla anlatıp, sizin yanınızda olacak kişilerin bunlara saygı duyması gerektiğini öğretmelisiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder