15 Nisan 2018 Pazar

Snapchat'in iPhone X İçin Geliştirdiği Filtreler Normalden Daha Gerçekçi!

  Hiç yorum yok
Snapchat, iPhone X için geliştirdiği, TrueDepth kamerasının daha güçlü bir şekilde kullanmanın bir yolunu buldu. Bu da, artık Snapchat filtrelerini, iPhone X'e sahipseniz gerçekten ayırt edilemeyecek bir görsellik sunuyor. TrueDepth özellikli Lensler, iPhone X üzerindeki Snapchat içinde kullanılır durumda. Bu filtrelerde diğer birçok Lensi gibi yüzünüzü takip eden AR maskeleridir, ancak TrueDepth’in çalışma şekli nedeniyle daha gerçekçi görünebilir.
TreuDepth nedir?
iPhone X’un ön kamera ve çevresindeki sensörler ile oluşturduğu sisteme TreuDepth adı veriliyor. Bu sensörler sayesinde selfie çekerken yüzünüze 30 bin kızıl ötesi ışık yansıtıyor. Bu özellik sayesinde karanlıkta bile yüzünüzü tanımlıyor.

Ön kamera ile kullanılan dijital efektler görüntüleri daha gerçekçi bir şekilde yansıtmasını sağlıyor.

Bu da sizin yüz ifadelerinizi kusursuz bir şekilde ekrana yansıtmasına olanak sağlıyor.
İşte karşınızda bu uygulamanın tadını sonuna kadar çıkartan çılgın bir kadın. Bunun keyfini yaşamak için maalesef İPhone X'e sahip olmanız gerek.
Teknoloji bizi her geçen gün biraz daha şaşırtmaya devam ediyor. Teknolojinin sonu yok, bugün aldığımız ürün yarın yenisi çıkınca eski olmuş oluyor. Bu da teknoloji bağımlısı insanlığın sona bir adım daha yaklaşması demek.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder