4 Nisan 2018 Çarşamba

Kadınlara Özel En Pahalı Hediyeler Nelerdir?

  Hiç yorum yok
Kadınlar giyim, takı, alış veriş konusunda çok titizdir. Özellikle pahalı olan ürünlere olan ilgileri aşikar. Alışveriş yapmayı, yakışanı almayı ve sık sık fırsat buldukça değişik şeyleri denemeyi severler. Belki de hayatları boyunca bu kadar pahalı hediye alamayacaklar ama, yine de bunlara göz atmanızda fayda var diye düşünüyorum.
Güzellik kremi
Carita Diamant markalı bu güzellik kremi tam olarak, 600 dolar. Çünkü içinde elmas tozu var, cildi parlatmaya ve kolejen kaybını önlemeye yarar.

Kadınların vazgeçilmezi oje

Rouge Louboutin Starlight, Louboutin ayakkabılarının kırmızı tabanları için tasarlanmıştır ve az sayıda üretim olan ojedir. Her şişe hematit kristalleri ile kaplıdır ve özel kutuda sunulmaktadır. Fiyatı ise, 675 dolardır.

Piton derili cüzdan

Victoria Beckham – Piton Derili Altın Detaylı Clutch cüzdanın fiyatı 3.595 dolar. Bunu almak ayrı dert, taşımak ve kullanmak ayrı dert olur sanırım.

Timsah derisi çanta

Bu hakiki timsah derisinden ve tamamen el yapımı olan, Louis Vuitton Capucines MM timsah derisi çantanın 5.600 dolar fiyatı var.

Sıkmaya kıyamayacağınız parfüm

Şişesi saf altınla kaplanmıştır, 4 adet elmasla dekore edilmiştir. Signorina Eleganza Unique 1000 ml Edition – Harrods 41.300 dolardır.

Elmas kaplama bilezik

Bilezik, saf altın ve 568 adet elmas ile kaplanmıştır. Alchimie Hermes bileziğin değeri 145.000 dolar. Bunu bileğinizde taşırken aklınızdan kim bilir neler geçecek?
"Benim gözüm yüksekte değil" diyenlerin bile aklını çelecek güzellik ve fiyatta olan bu hediyelere kim karşı koyabilir?

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder