8 Nisan 2018 Pazar

Gördüğünüzde "Ne Gerek Var Bunlara" Diyeceğiniz Giyim ve Aksesuarlar Nelerdir?

  Hiç yorum yok
Moda uğruna savaş veren insanlarımızın, bazı moda trendi olarak tanıtılan ürünleri kullanmaya cesareti olmalı diye düşünüyorum. Görsellik ve kullanım açısından bir halta benzemeyen bu ürünler, görücüye çıkıyor ama kaç kişi kullanıyor belli değil. Gelin hep birlikte bu absürt şeylere birlikte bakalım.
Gördüğünüzde "Ne Gerek Var Bunlara" Diyeceğiniz Giyim ve Aksesuarlar Nelerdir?"Tasarlayanın gözleri kör olmuş" tamam anlıyoruz da, bunu kim nerede nasıl giyecek? Nereden baksan değişik bir hava katıyor giyene.
Bunu yazın giysen su gibi bacakları terletir, kışın giysen buz gibi olur donarsın. Yahu bunu nerede nasıl giyecek alan kişi?
Hah bir bu eksikti zaten. Güzelim küpeler dururken kulağına çatal iğneyi tak çık sokağa. Ne kadar yaratıcı bir tasarım.
Evet karşınızda yüz yılın takı tasarımıyla karşınızdayım. Artık yüzük niyetine bunu takar, sonra da kahve falınıza bakarsınız.
Hem karada hem denizde gidebilmenizi sağlayacak ve sizi amfibi bir kadın yapacak olan bu ayakkabılara her kadın sahip olmak isteyecektir.
Evet arkadaşlar bu da evde duran battaniyelerinizi sırtınıza atıp sokağa çıkma modası. Hiç rahatsız olmayın nasılsa moda oldu.
Neyse ki bu biraz mantıklı gibi, parmak arası çoraplar bir ara çok vardı piyasada. Evet bu mantıklı giyilmesinde sakınca görmüyorum.

"Moda yapıyoruz" diyerek bazı şeyleri absürt duruma getirmek hiç hoş olmuyor. Giyilebilecek, kullanılabilecek ve günlük ihtiyaçları şık bir şekilde karşılayacak şeyler tasarlanması taraftarıyım.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder