5 Mart 2018 Pazartesi

Ölmeden Önce Çektirip Sosyal Medyada Paylaşmanız Gereken Pozlar Nelerdir?

  Hiç yorum yok
Sosyal medyada birbirinden ilginç resimler, pozlar dolaşır durur. Ama bunların en ilginçleri de şimdi aşağıda yazacaklarım olacaktır. Çünkü iyi bir gözlem yaparsanız sosyal medyada hemen hemen herkes de bu pozlardan mevcut.
Plaj ve ayak pozu; "Kumsalda deniz keyfi" başlığıyla o ayaklar çekilecek. İmkanı yok sosyal medyada paylaşılmazsa çatlarsın.
Aaa bakın Jale, Pervin ve Neslihan da denize gitmişler. Bacaklarından tanıdım, ayy çok kıskandım şimdi.
Bu pozun hastası olduk; Şu meret yıkılsa da herkes kurtulsa. Bir yere dokunur gibi, tutar gibi, parmağının ucuna alır gibi pozlar vermekten yorulmadık gitti.
Nedir bu Eyfel Kulesinin çektiği; Kimisi gelir okşar, içinden acaba cin çıkacak mı diye bakar durur.
Kimisi gelir ağzına alır yutmaya çalışır. Bakın ben kuleyi bile yutabiliyorum pozları verir.
Heh aferin kız sana, en iyisini sen yaptın.
İyi ki bu boğayı da oraya koymuşlar; İlla oraya gittiğinizde o boğanın tepesine çıkacaksınız, şimdi paylaşacağım resmi görünce utanacaksınız kendinizden.
Boğanın hakkını ancak bu güzeller verir.
Nerede heykel var, poz çekecekler orada; Tabi çok haklısın abla, heykeltıraş da zaten seni ellesin diye yapmıştı o heykeli.
Tabi sen adama öyle eğilip bakarsan, o da gazete okumayı bırakıp tip tip bakar.
Güneşi bir batıramadınız zaten; Tamam az kaldı biraz daha sağa evet oldu işte. İçine limon, sirke, biraz da sarımsak attın mı güneş turşumuz hazır.
Süper bir poz oldu vallahi, hadi resmi çektiğimize göre, güneşi al kucağına da eve gidelim.
Nargilenin dumanı tüm dünyayı sarar; Bakın ben de nargile içebiliyorum, ne kadar büyük başarı dimi? Yüzü gözü nargile dumanıyla kaplanmış bir abla.
Hayat bu nargile hayat, tüm alem görsün nasıl içtiğimi, dumanı sizin oralara kadar ulaşsın.

Çekin çekin, pozları çekin, hiç eksik kalmayın. Yeni şeyler keşfetmek için sosyal medyanın altını üstüne getirin. Hayırlı pozlar...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder