1 Mart 2018 Perşembe

İlk Buluşmada Çiftlerin Gidebileceği Mekanlar Nereleridir?

  Hiç yorum yok
lk kez buluşacaksınız ve çok heyecanlısınız. Bir türlü nerede buluşacağınızı kararlaştıramadınız. Sakin bir yer mi olsa? Yoksa her kesin olduğu bir yer mi? İlk buluşmada onunla nasıl bir ortam olmasını istiyorsanız bunu önceden konuşmalısınız. İşte size alternatif mekanlar.
Kafe tarzı bir yer; Bir sürü kafe mevcut birine gider oturur, çayınızı, kahvenizi içer, sohbetinizi yaparsınız.
Bara gitmek; Bara gidip bir iki kadeh bir şeyler içerken sohbet edebilirsiniz. Tabi içkiyle pek aranız yoksa hiç tavsiye etmem. İlk günden sarhoş olup saçmalamak size iyi bir izlenim kazandırmaz.
Akşam yemeği; İkinizin de tercih ettiğiniz bir mekanda akşam yemeği yiyebilirsiniz. Hem gözünüz hem karnınız doyar. Onunla yemek yerken yapacağınız sohbet paha biçilemez.
Sinemaya gitmek; İkinizin ortak bir kararıyla, izlemeyi istediğiniz bir filme gidebilirsiniz. Sinema salonunun loş atmosferi ve ses efektleriyle patlamış mısırın tadına varıp, onunla güzel bir zaman geçirebilirsiniz.
Dışarısı da çok soğuk, hadi bize gidelim; Yani neden olmasın, ev ortamı her zaman rahattır. Kendinize ve karşınızdakine güveniyorsanız ev sıcacık bir ortam olur.

Bana göre hoşuma giden ve sevdiğim bir insanla, sokakta bankta, kaldırım taşında, bir lunaparkta ya da her hangi bir yerde yanımda hissettiğimde mekanın önemi pek fark etmiyor. Hissedilen ve yaşanılanlar aynı olmalı, çıkarsızca ve sevgiyle.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder