9 Mart 2018 Cuma

Fotoğraf Çektirmek İçin Girilen Birbirinden Absürt Haller!

  Hiç yorum yok
Fotoğraf çektirmeyi çoğu insan sever. Peki verilen pozlar ne kadar önemli hiç düşündünüz mü? Sosyal medyada ilginçlik ve beğeni alabilmek uğruna kendilerini şekilden şekle sokan insanlar ve birbirinden ilginç yakalanan pozları sizlerle paylaşmak istedim.

"Arkadaşlar tuvalet ne tarafta?" "bu tarafta, hayır bu tarafta"

Hani derler ya "bu neyin kafası" diye, işte bu ekmeğin kafası. Yemeklerde ekmek yemeye devam ederseniz sizin de kafanız böyle ekmek kafa olur.
"Abi içerisi çok sıcak, ne yaparsam yapayım fayda etmiyor, en güzeli klimalı yerde yatmak."
"Lan oğlum emin misin bu pozu verdiğimizde sosyal medyada kızların bize akın edeceğine?" "Tabii lan, bu yöntemle kaç kız düşürdüm biliyor musun?"
Ben bir yere tatile giderken iki valiz koyunca "sığmayacak bunlar bak görüyor musun?" diye ağlanırken, adam buzdolabını koyup götürüyor. Bu nasıl iş yahu?
Biz evde kedi besleyemezken kadın koskoca boğa yılanını evine almış. Bu resme bakıp da "oha lan yılanın kadını var" dememek elde değil.
Yani adamlar arkalarında bu müthiş manzarayı bulup da bunu yapmasalardı şaşardık. "Lan oğlum ben niye senin kadar yüksekte uçamıyorum?"

"Bizim genlerde var, benim babam da böyleymiş" 

Sanırım genelde öğrenci evlerinde tüp bittiğinde yapılabilecek dahiyane bir fikir. Ama ütüyü bozma ve içine yağları akıtma olasılığını da göz önünde bulundurmayı unutmayın 


Aslına bakarsanız ben de çok seviyorum böyle abuk subuk fotoğraflar çektirmeyi.  Çünkü çok eğlenceli oluyor, ama bunlar kadar cesaretli olup sosyal medyada paylaşamam. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder