16 Mart 2018 Cuma

Film ve Çizgi Film Karakterlerine Birebir Benzeyen Hayvanlar!

  Hiç yorum yok
Görsellikleriyle birçok tanınan karaktere benzeyen hayvanları gördüğünüzde yüzünüzde tebessüm olacağına eminim. Ben bu yazıyı hazırlarken çok eğlendim umarım aynı tepkileri siz de yaşarsınız.
Sokakların kahramanı Batman varsa Mart ayının kahramanı da bu kedi olmalı. Bu karizmayla çok dişi kendinin canını yakacağı kesin.
Bakışlar ve duruş aynı benziyor, kulakların yapısı da uyumlu, o zaman bu sevimli kediyi artık sinema filmlerinde sık sık göreceksiniz.
Gerçekten de bu benzerlik harika, "Buz Devri" çizgi filmindeki komik karakter Sid'e benzeyen bu köpek çok tatlı ve sevimli.
İşte efsane ikili, oynadıkları her fantastik filmde yaptıkları büyülerle göz dolduran ikili, şimdi yeni sinema filmi olana "Sen mi daha büyücüsün ben mi?" de karşı karşıya.
Bakışlar, kulaklar ve duruş aynı. Bu kedide mükemmel bir oyunculuk yeteneği ve görselliği var. Hollywood film yapımcılarına sesleniyorum "trafoya giren kedi her rolün üstesinden gelir, değerlendirin"
Üstün ve bilge bakışlarıyla, herkese yol gösteren bir kedi olan Cevat artık bundan sonra bir Ceday. Işın kılıcını ustalıkla kullanan Cevat'a yan gözle bakanı beş parçaya böldüğü görülmüştür. Aman dikkat.
Hayat güzel, eğlenceli olan şeyleri yakalayıp hayatınıza katmayı unutmayın. Gülmek ve güldürmek sizin elinizde, yüzünüzden gülümseme eksik olmasın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder