27 Mart 2018 Salı

Erkeklerin Tarz Olmak Uğruna Yaptığı Yanlış Seçimler Nelerdir?

  Hiç yorum yok
Çoğu erkek kendine bir tarz yaratacağım derken yaptığı yanlış seçimlerle bu durumu tam tersine çevirdiğinin bile farkında değil. Bu tarzı yaratırken bence kadınların gözüyle de bakmak gerek. Çünkü kadınlar moda konusunda oldukça seçiciler. Peki erkeklere yakışmayan kıyafetler nelermiş onlara hep birlikte bakalım.

Dar pantolon seçimi


Bana göre dar pantolonlar ve hatların ortaya çıkması en çok kadınlara yakışıyor. Erkeklerde bu durum biraz değişik algılanmakta. Tayt giymiş bir kadın edasını bir erkeğe yakıştıramıyorum.

Sivri burun ayakkabı tercihleri


Bu tarz sivri burun ayakkabıları giyenler için genelde kıro tabiri kullanılıyor. Bayanların da %90'ı bu tarz giyen erkekleri şık olarak değil de demode ve geri planda giyim tarzına uyan olarak görüyor.

Kısa paça pantolon tercihleri


Ne olursunuz bu tarzı hala benimseyenler varsa bitirsinler. Kısacık pantolon paçalarına bir türlü alışamadım ve her gördüğümde kızmaktan kendimi alamıyorum. Resmen pantolon yıkanıp çekmiş gibi duruyor.

Renkli giyim tarzını tercih etmek


Çok renkli giyim tarzlarını da pek beğenmiyorum, tabi bayanların bu konudaki görüşlerini de almak gerek. Bana göre erkek biraz daha koyu renkleri seçmeli, ağırlığını erkek edasını ortaya koymalı.

Çorap renk tercihleri


Mümkünse sarı, kırmızı, mor, yeşil, açık mavi, gibi göze hitap etmeyen renklerden uzak durun. Siyah, koyu lacivert, füme renklerin ayakkabı ve kıyafetle daha uyumlu olacağı kanısındayım.
Tarzınızı belirlerken, mümkün olduğunda kadınların bakış açısını da değerlendirin. Çünkü onların gözüne hoş gelmeyen giyim tarzıyla bir sıfır yenik başlarsınız.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder