9 Mart 2018 Cuma

Erkekler Tarafından ilişkilerde Kadınlara Verilen Tavsiyeler Nelerdir?

  Hiç yorum yok
İlişkide kadınlarımızın biraz alından, biraz titiz, biraz kaprisli ve çokça tripli yaklaşımlarını görüyoruz. Kadınların erkekler tarafından daha çekici ve daha ılımlı olmalarını sağlayacak bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Bunlar genel olarak kanıtlanmış ve araştırmalarla sabitlenmiş tavsiyelerdir, lütfen dikkate alınız.
İlgili olun ve dokunun; Sevginizi, ilginizi göstermekten korkmayın, eğer dokunmak istiyorsanız dokunun. Çünkü hissetmek hem gönül işi hem temas işidir.
Çok üstümüze düşmeyin; Boğacak kadar üstümüze düşmeyin, bırakın biz sizi isteyelim. Fazla ilgi ve alaka bazen boğabiliyor. Siz ne kadar daha ilgili birini isterseniz, biz de o kadar boğulduğumuzu hissederiz.
Bırakın biz kahraman olalım; Kendinize önlemler almayın, bırakın biz bir şeyler yapalım. Yanınızda sizin için bir şeyler yaptığımız hissedip bundan hoşlandığınızı görelim.
Göz temasıyla konuşun; Karşılıklı muhabbetlerde göz teması kurun, ona ufak dokunuşlarla güvendiğinizi belli edin. Bu erkek için onur verici ve samimi bir yaklaşım olacaktır.
Gülümsemeyi asla unutmayın; Yüzünüze baktığımızda o güzel dudaklarınızdan gülücüğün eksik olmamasını istiyoruz. Siz gülünce bizim gönlümüzde güller açıyor bunu unutmayın.
Ne olur şu trip işini biraz azaltın; Dün neşeden, gülücükten, tatlı sözden mutluluk yaşatırken, bu gün suratınız asık olarak en ufak bir şeye surat asmayın. Tripleri bir yere koyup yanımıza öyle gelin.

İlişkilerde her iki tarafta kendince bir şeyler ister ve bekler. Önemli olan hoş görü, anlayış ve saygıdır. Sevgi bunların tamamı yerine geldiğinde zaten oluşmaya başlayacaktır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder