4 Mart 2018 Pazar

Aynı Hastanede Aynı Gün Ameliyat Olan Çiftin Sıra Dışı Aşk Hikayesi!

  Hiç yorum yok
"Ey aşk nerede ve ne zaman karşıma çıkacaksın?" bunu çoğu insan söylemiştir. Fakat aşk öyle bir şeydir ki sizin hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkar. İşte bu çift de aşkı aynı hastanede aynı gün kalp ameliyatı olduktan sonra buluyor.
Taylor Givens daha 17 yaşındaydı ve nefes darlığı ile hastaneye gittiğinde kalp yetmezliğinin olduğunu öğrendi.
Çok ağır bir ameliyat geçirdi, doktoru onun o günü bile atlatamayacağını düşünüyordu. Ama insan canı yaradandan başka kimsenin eline değildir.
Tam düzeldi derken 2 ay sonra tekrar kalbinde sorunlar yaşamaya başladı. Artık kalp naklinden başka bir çare yoktu. Ve uygun kalp 6 gün sonra bulunup Givens'a nakledildi.
Givens'ın hayatının aşkı olacak adam da tam onun yattığı odanın yanındaki odada yatıyordu. Collin Kobelja da kalp yetmezliği yaşıyordu ve uygun bir nakil için bekliyordu.
Birbirlerinden habersiz bir şekilde tedavilerini olan çift, daha sonra ailelerinin bu durumu fark etmeleri ile onları tanıştırma çabası doğmuş.
Taylor Givens, Collin Kobelja ile arkadaş olup hastalığı ile ilgili sohbet etmek istese de Collin hiç ilgilenmemiş. Hatta hastaneden taburcu olunca San Diego’ya taşınmış.
Ama kader onları tekrar 1 yıl sonra yine aynı hastanede birleştiriyor. Collin doktorlara teşekkür etmek için hastaneye gittiğinde, Givens'da bademcik ameliyatı olmak için oradaymış.
Aralarında bir bağ oluşmaya başlayın çift, zamanla birbirlerini daha çok sevmeye başlamışlar. Kaderleri onları her defasına karşılaştırmasının bir anlamı olduğuna inanan çift. Şimdilerde evlilik için gün sayıyor.
Aşk tesadüfleri sever, bir bakmışsınız yıllardır beklediğiniz aşk yanı başınızda duruyor. Tek yapmanız gereken onu görmeye çalışmak.

Aşk güzel şey, sevmek güzel şey, fakat en önemlisi kendini sevebilmektir. Siz kendinizi sevin, şükretmesini bilin inanın ki yaratıcı size hak ettiğiniz aşkı da verecektir. #KendiniSev

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder