3 Mart 2018 Cumartesi

Arkadaş Ortamında Sizi Cool Yapan Şeyler Nelerdir?

  Hiç yorum yok
Arkadaş ortamları önemlidir, onların yanında ve çevrenizdeki kişilerin sizi daha cool ve daha havalı görmelerini sağlamak için bazı şeyleri yapmanız gerekiyor. Tabi bunu isteyen de var istemeyen de, ben bu yazıyı cool biri olmayı isteyenler için derledim.
Saçlara önem vermeniz şart; Saçlarınız her ortama girdiğinizde sizi gösteren en önemli ayrıntınızdır. Gür saçlar ve bakımlı saçlar her ortamda gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlar.
Esprili bir kişiliğe sahip olmak; Her konuya hakim olmak bu olayın ilk adımıdır. Bilmediğiniz konularda espri yapmaya kalkarsanız batarsınız. Bir ortamın içinde geçen kelimeleri arada tatlı bir espriyle süslerseniz bu sizin için harika bir sonuç olur.
Tanışmaktan çekinmeyin; Yeni ortamlara girdiğinizde ya da arkadaş ortamınıza yeni biri katıldığında onunla tanışmaktan çekinmeyin. Yeni insanlar kazanmak sizi daha popüler yapar.
Yeteneklerinizi keşfedin ve kullanın; Yeteneklerinizi ön planda tutmaya gayret gösterin. Sesiniz güzelse şarkı söyleyin, bir müzik aleti çalıyorsanız arkadaşlarınızla müzik eşliğinde güzel parçalar seslendirip onları eğlendirin.
Sosyal medyada gezinin; Sosyal medyada arkadaşlarınızın ve dostlarınızın paylaşımlarına yorumlar yapın. Onların yanında olamasanız da sosyal medyada onlarla olduğunuzu gösterin.
Cool olmanın en cazip yanı fotoğraf çekmektir; Gezdiğiniz yerlerde fotoğraflar çektirin, onları sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşın. Belki bu biraz gösteriş gibi olacak ama olsun. Sizin ne kadar harika olduğunuzu bir kez daha gözler önüne sermek sizin de hakkınız.

Cool olmak bir yana dursun, insan ilişkilerinde en önemli etken, insanları anlayabilmek ve onların yanında gerçekten olduğunuzu hissettirebilmektir. Bunu asla unutmayın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder