6 Mart 2018 Salı

2018 Yılının Trendi Olabilecek Saç Modelleri Nelerdir?

  1 yorum
Kadını gösteren saçlarıdır, onların bakımlı olması ve o döneme hitap eden modelde olması çekiciliğine bir kat daha çekicilik katacaktır. Peki bir çok saç modeli var ama siz eminim kendi yüzünüzün şekline göre saç modelinizi belirliyorsunuzdur. Peki 2018 yılında hangi saç modelleri hit olacak onları hep birlikte görelim.
Minik ve Salaş Topuzlar; Saçları düzgün toplamak yerine, salaş ve topuz şeklinde yapmak her senenin güzel modellerinden biri olarak yine karşımıza çıkıyor.
Rengarenk saç bantları; Çoğu kadının gençlik dönemlerinde kullandığı saç bantları yine karşımıza çıkmaya hazır. Giydiğiniz kıyafete uygun renkte bir saç bandıyla daha şık olacağınız kesin.
Bele kadar uzanan uzun saçlar; Bu sene uzun saçlar yine yakıp kavuracak gibi görünüyor. Tabi saçları uzatmak ve bakımı oldukça zor olsa da siz belki saç eklettirmeyi düşünebilirsiniz.
İki ton olan sarı saçlar; Saçlarınızın kökleri sabit kalırken, tamamını sarıya boyatabilirsiniz. Sanırım 2018 sarışın bombaların yılı olacak.
Kesin ve Salaş Dalgalı saçlar; Dalgalı saçların kadına ayrı bir hava kattığı aşikar. Bunun için çok fazla uğraşmanıza gerek yok ama. Düzleştirici yardımıyla bir kaç dalga yaratıp evden çıkmanız yeterli.
Sıkı ve Net Bir At Kuyruğu; Saçlarınızı geriye taramanız ve sıkıca yukarı doğru toplamanız yeterli olacaktır. Özel günlerin ve gündelik hayatın vazgeçilmez modelleri arasında yer alacağı kesin.
Kahkül sevenler için bu sene tam zamanı; Kahkül eskiye bir yolculuk gibi dursa da, saçlarında değişiklik isteyenler için ideal bir şekil. Saç rengine ve boyuna dokunmak istemeyenler kahkülü denemeliler.

Saçlarınızın bakımına önem vermelisiniz, bakımlı saçlar o zaman daha net ve daha havalı görünürler. Siz kendi yüz şeklinize uygun modeli seçmelisiniz. Herkese güzel bir yıl diliyorum.

1 yorum :

  1. Büyük blog takip etkinliğinden geldim. Ziyarete bekliyorum ben de. https://bugunneizliyoruz.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil