18 Mart 2018 Pazar

2018 Yılının İlkbahar - Yaz Sezonunda En Moda Renkler Hangileri Olacak?

  Hiç yorum yok
Baharın ışıltısını ve sıcaklığını hissettiğimiz bu günlerde, artık renklerin de sokaklarda ve kıyafetlerimizde boy göstermeye başlaması da kaçınılmaz. 2018 ilkbahar ve yaz modasında kullanılacak renkler nelermiş hep birlikte bakalım.
Lavanta rengi
Her kadının severek giyeceği bir renk. Sokaklar gerçekten bu bahar şenlenecek. Kırların çiçekleri yanı başımızda gezinecek.

Turuncu renk

Turuncu iddialı bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Bu rengi tercih eden de çok, etmeyen de. Bakalım hangi taraf daha baskın çıkacak ve turuncunun galibi kim olacak.

Sarı renk

Dolabınızı karıştırmanızı tavsiye ederim. İllaki sarı renkte kıyafetiniz vardır. Bu yazın en canlı renklerinden biri olarak sahnelerdeki yerini alacak.

Beyaz renk

Beyazın modasının geçtiğini hiç gördünüz mü? Ben şahsen hiç görmedim. Ferahlığın, asaletin, rahatlığın ve huzurun rengi olmaya devam edecek.

Pembe renk

Tüm modacıların ortak rengi pembe olarak ortaya çıkmıştı zaten. Her defilede bu rengin ön plana sunulması 2018 ilkbahar ve yaz modasının belirlenen rengi haline geldi.
Siz kendinize yakışanı, sinin ruhunuza hitap eden rengi seçin ve giyinin. Moda sizin içinizde, moda sizin benliğinizde, moda sizin beğendiğinizdir unutmayın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder