26 Şubat 2018 Pazartesi

Ünlülerin Giydikleri Kıyafetleri ve Saç Stillerini Sosyal Medyada Farklı Şeylere Benzetilse Nasıl Olurdu?

  Hiç yorum yok
Sosyal medya bazen büyük geyiklerin döndüğü bir platforma dönüşebiliyor. İşte bu paylaşım da bunlardan biri. Ünlülerin giyim ve saç stillerini başka şeylere benzeten paylaşımcılar gerçekten de harika şeyler ortaya çıkartmışlar. Hem geyik hem de giyim tarzlarıyla rezil olanların halleri sizlerle.

Mısır püskülü saçlarıyla hayranlık uyandıran Trump amcaya buradan selamlar. Harbiden mısır püskülü bile ondan karizma çıkmış.

Ablamız o kadar da özene bezene giydiği bu file eteğin başına böyle bir çorap örerek paylaşılacağını düşünememiştir eminim. Ama harbiden de cuk oturmuş.
Moda uğruna, değişik bir şey giyeyim de insanlar baksın bana tarzında giyinirsen böyle sokaktaki ısıtıcılara benzer alay konusu olursun işte.
Bu çok harika ya, resmen kırık telefon ekranı gibi olmuş. Bu benzetmeyi bulan yiğidin gözlerinden öpüyorum.
Ah be ablacım bu stil eskimiş kamyoncu koltuğu modeli. Her kamyoncunun hayalidir. Sen bunu yeni mi öğrendin.
Kıyma kafalı bir arkadaş, kendisini bu akşam yemeğe davet edip kuru köfte yapalım da ev halkı ziyafet çeksin.
Haha bu da çok harika benzetme olmuş. Tamam hatun hamile de bu kıyafetle tam balinaya benzemiş.
İşte karşınızda çift kaşarlı tost Billy, arkadaş bu nedir yahu? Adam resmen tost makinesinin içinden çıkartıp üzerine sarmış.
Olay budur işte, bu kadının sevgilisi ya da kocası çok şanslı, arabayı bunun yanına bırakacaksın ohhh mis gibi pırıl pırıl alırsın.
Bahar aylarında kendini gösteren Tırtıl Nejla ile tanıştırayım sizi. Zararsızdır sadece açıkta çiçek falan bırakmayın kemirir.
Adam bu pantolonu giyince kendini karizma falan zannetti her halde, ama bizim pohlu bezli Cem daha karizma.
Son olarak da, kendini uzaylı sanan bir arkadaşla tanıştırayım sizi, ET Cemalettin. Çok karizmatik ve kara yağız bir delikanlıdır.
Giyiminize dikkat edin bence, sosyal medya yakaladığı gibi sizi rezil etmeye yemin etmiş gibi. Hepinize sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder