Advancenative Şık ve Bakımlı Erkekte Olması Gereken Prensipler Nelerdir? - Hayata Dair Her Şey ve Siz

Son Paylaşımlar

Şık ve Bakımlı Erkekte Olması Gereken Prensipler Nelerdir?

Giyim tarzı olsun, kendine yakışan olsun erkek kendiyle barışık ve şıklığına önem vermelidir. Bilindiği üzere tip ne kadar önemliyse giyim tarzı da o kadar önemlidir. Kendisiyle barışık bir erkek kendine bakmalı, şıklığını ön planda tutmalı ve tarzını yaratmalıdır.

Vücuduna uygun giyim; Her zaman vücut yapınıza uygun kıyafetler seçmelisiniz, üzerinizde taşıdığınız kıyafet kilonuza ve boyunuza orantılı değilse hoş durmayacaktır.
Giydiğiniz kıyafette detaylara dikkat edin; Giydiğiniz ceketin yakaları ve buna uyumlu olarak giydiğiniz pantolonun paçaları çok önemlidir. Boylarının uzun ya da kısa oluşu sizin görüntünüzü olumsuz etkiler.
Aksesuar seçimine dikkat etmeli; Giydiğiniz kıyafetlere uygun aksesuar seçimine özen gösterin. Kullandığınız, saat, kemer, gözlük, çanta gibi aksesuarların giydiğiniz kıyafetlerle renk uyumu önemlidir.
Giyimde sadelik ve tamamlayan giysiler; Mesela üzerinizde gömleği tek giymek yerine, onun üstüne bir yelek giydiğinizde daha hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır.
Renk kombinasyonu olmalı; Özellikle ayakkabı ile uyumlu kemer ve saat seçimi sizi daha şık bir görünüşe sokacaktır. Özellikle mavi-kahve ve siyah-beyaz renklerinin uyumu her zaman göze hoş gelir.
Giydiklerinizle kendinizi özgür hissetmelisiniz; Giyim tarzınız sizi yansıtır, asla giydiğiniz giysiler sizi sıkmamalı, özgürlüğü onlarla birlikte hissetmeli ve yaşamalısınız.

Kadınlar kadar erkekler de kendine bakmalı, şıklığına önem göstermelidir.

1 yorum:

  1. Kesinlikle katılıyorum, bir erkek te en az kadınlar kadar bakımlı ve şık olmalı. Ancak arada ki feminen çizgiye dikkat etmeli.

    YanıtlaSil