22 Şubat 2018 Perşembe

Hayvanlar Aleminde Neler Oluyor?

  Hiç yorum yok
Sevimli dostlarımız hayatımızın her safhasında karşımıza çıkmaya devam ediyor. Aslında onlar o kadar zeki varlıklar ki, bir tek konuşamıyorlar. Bizleri çok iyi anladıklarına eminim. Hatta bazı insanlara söyle söyle laftan anlamaz, o sevimli dostlara bir şey söyle anında yerine getirir.
Çalışkanlığı, efendiliği, büyüklerine saygısı ön planda olan bir arkadaşımızla tanıştırmak istiyorum sizleri.Kedi Cafer, kendisi ilk okulu 3, orta okulu 1, liseyi 2 senede tamamlayarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
Bir lama o fotoğrafta olmak istiyorsa imkansız diye bir şey yoktur.Ya onu sessizce fotoğrafınızın içine dahil edeceksiniz, ya da tükürüğünün tadına bakacaksınız. Ben olsam onu da dahil ederdim. Şu güzelim gün lama abinin tükürüğüyle rezil olmasın.
Mafya kedi sezonu açıldı. Buralarda bizim borumuz öter aslanım. "Ben Van kedisini seviyorum" da ne oluyor? O kız benim kimse alamaz onu benden. Biraz su iç de kendine gel bakalım.
Usta bizim işleri ne zaman halledeceksin? "İş nedir ablacım, iş senin köpeğin olsun" Hav hav hav, ulan ne oluyor bana, role iyice kaptırdık kendimizi.
Siz anca evde sobanın başında yatın. Ulan bir de reklam yapıp sosyal mesaj veriyorlar, "kış aylarında sokak hayvanlarına yardım edin, bir kap yemek ve su bırakın" diyorlar. Bu kadar kapanan yolu kim açıyor sanıyorlar? Anlamıyorum.
Evet artık kızla kamera açma vakti geldi. Evet aşkım ben de seni merak ediyorum, ben 1,75 boyunda 60 kg yakışıklı ve bakımlı bir erkeğim. İnanmıyorsan kamera açalım ne dersin?

Hayvanlar bizim dostlarımız, onlar hayatımızın bir parçası, güldük eğlendik, şimdi görev zamanı. Kış aylarında bir kap yemek bir tas su koyalım ve onların da canı olduğunu unutmayalım. Sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder