22 Şubat 2018 Perşembe

Erkeklere Kadınlar Tarafından Sorulan ve Onları Bunaltan Sorular Nelerdir?

  Hiç yorum yok
Kadın erkek ilişkilerinde kadınların erkeklere sorduğu ve erkeğin bu soruyu duyduğunda beyninden vurulmuşa döndüğü anlar vardır. Bazen soruların ve ilginin haddini zorlasanız da sizsiz bir hayat düşünülemez bu da bir gerçek. Peki erkekleri hayattan soğutan ve bunaltan o sorular nelerdir?
Sence bu kıyafetler beni şişman mı gösteriyor?
Yordun yemin ederim yordun. Bu soruyu her kıyafet giydiğinde sormana ne gerek var? Hayır gayet güzelsin, şıksın, müthiş yakışmış, hatta bu kıyafeti her buluşmamızda giymeni istiyorum.

Beni neden aramıyorsun, mesaj atar mısın?

Acaba neden aramıyorum, neden mesaj atamıyorum? Tabii canım akşama kadar oyun oynuyorum zaten, işim olamaz benim, hiç toplantım olamaz, yemek de yiyemem, hatta tuvalete gidemem bile. Ama hep aramam hep mesaj atmam gerek haklısın.

Sence o kadın benden daha mı güzel?

Tabii ki hayır. Senden başka güzel bir kadının bu hayatta yaşayabileceğini nasıl düşünürsün? Çok yanlış bir yaklaşım tarzı hayatım. Dünyanın en güzel ve en tatlı kadını sensin.

Şu an ne düşünüyorsun aşkım?

Haa ne anlamadım? Hee tamam tabi ki seni düşünüyorum aşkım. Benim başka bir şeyi düşünme gibi bir halim olamaz zaten. Aklımda sen fikrimde sen varsın.

Eski sevgilin benden daha mı güzeldi?

Kim o mu? Hayır tabii ki. Güzellik denince akla ilk senin adın gelir bir tanem. O güzel değildi, onun kalbi güzeldi. Ama kalbi teklemeye başlayınca bıraktım.

Kim arıyor? Az önce arayan kimdi?

Yabancı biri değil yahu, bizim Barak arıyor, "Orta Doğunun hali ne olacak kanka?" diyor. Beni öyle arada arayıp görüşlerimi alır. Çok iyi anlaşırız keratayla.

Bende bu gün bir değişiklik fark ettin mi?

E evet ettim, tabi ki ettim canım etmez olur muyum? Dur söyleme dilimin ucunda şimdi söyleyeceğim bekle yahu az. Eee şey hımm, yok ya vallahi bir şey fark etmedim hadi ölür beni.

Şaka şaka, sorun sabah akşam sorun, boğun bizi, öldürün, yerden yere vurun.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder