20 Şubat 2018 Salı

Erkekler İçin Giyim Tarzlarına İnce Dokunuşlar Nelerdir?

  3 yorum
Bu aralar devamlı bu durumdan bahsediyorum, erkekler de şık olmalı. Kadınlar nasıl kendilerine dikkat ediyorsa, biz erkekler de etmeliyiz. Bazı yapılan hatalar giyim tarzımızın görünüşünde kötü sonuçlar doğura biliyor. Aşağıda yazdıklarımı lütfen dikkate alın ve uygulayın.

Kemer ve ayakkabı rengine dikkat edin; Taktığınız kemerin rengiyle, giydiğiniz ayakkabının rengini kombinlemek önemlidir. Genellikle kahve rengi ve siyah uyumunun dışındaki renkler kombinlenirken zorluklar çıkartır.


Gömleğe uygun kravat seçimi; Kravat ve gömleğin uyumu erkeğin şıklığını ortaya koyar. Kravat seçerken, çizgili ve küçük desenli modelleri tercih edin.

Pilesiz pantolon seçin; Düz kesimli model pantolonları tercih edin, çünkü pileli pantolonlar tarih olalı çok oldu. Düz model pantolonlar her zaman her kıyafetle uyum sağlar.

Kaliteli bir saat; Kaliteli saat kullanmaya özen gösterin, bütçeniz orijinal saat almaya yetmiyorsa, orijinale yakın üretim olan saatleri tercih edin.

Çoraplara dikkat edin; "Çorap" diyerek geçmeyin. Giydiğiniz her şeyin altına uygun bir çorap olmalı. Görseldeki gibi bir kombin yaparsanız insanların beğenisini kazanamazsınız.

Lens yerine gözlük kullanın; Eğer gözlerinizde sorun varsa ve lens kullanıyorsanız hemen onları rafa kaldırın, yüzünüze ve giyiminize uyan bir gözlük daha şık bir görüntü oluşturacaktır.


Kendinizi sevin, önceliğiniz bu olsun. Çünkü kendini seven insanlar, daha şık ve daha güzel giyim tarzına sahiptirler.

3 yorum :

  1. Gerçekten az bilinen bilgiler. Her erkeğin okuması gerek

    YanıtlaSil
  2. Tebrik ederim. Ben de erkekler için moda ve bir çok tavsiye yazıları giriyorum. www.moderkek.com beklerim.

    YanıtlaSil