13 Şubat 2018 Salı

Çirkin Kadın Yoktur Bakımsız ve Makyajsız Kadın Vardır Dedirten 8 Resim!

  Hiç yorum yok
Bir kadın bakımlı olmalıdır, giyimine, davranışlarına, yüzüne ve tenine özen göstermelidir. Fakat bu makyaj hileleriyle normalin altında güzellikte olan kadınların bir anda dünya güzeline dönüşmesi beni oldukça etkiledi. Yani bu etkileme olumlu yönde değil tabi ki. İşte bir anda değişim yaşayan ve tanınamayacak kadar güzelleşen o kadınlar.

Hadi bu kadın bir nebze normal bir yüze sahip, ama yapılan makyaj onu o kadar değiştirmiş ki, yolda görseniz tanıyamazsınız.


Yapılan makyajla adeta içinden başka biri çıkmış gibi, yüzündeki çiller yok olmuş, kırışıklar gitmiş, adeta yeniden dünyaya gelmiş gibi.


Bu kadın mümkünse erkeğin karşısına makyajsız çıksın, çünkü aldanmak ve kandırılmak insanın kalbini çok kötü acıtıyor.


Tamam esmersin, yüzüne bakılır bir halin var ama makyajdan ve saç bakımından sonra öteki kadının başka ilde yaşayan güzel kuzeni gibi olmamalıydın 


Adam yolda görse son halini aşkı olup direk evlenme teklif eder, gel gelelim ki, düğün gecesi sabahı kadın yüzünü yıkayıp yanına geldiğinde adamın yaşayacağı şoku hayal bile edemiyorum.


Alın size çirkin ördek yavrusunun, serpilip kanatlanıp, bir kuğuya dönüşmüş hali. Bu ilk resimdeki kız şimdi bu mu oldu yani?


Tamam bu kadın şahmış şahbaz olmuş da, yapmayın bunu bize, kandırmayın bizi.


Bundan sonra aldanmayacağız, ilk hali Yıldız Tilbe, son hali Oya Aydoğan olmuş.


Bakmayın benim böyle kadınlara takıldığıma, amacım kötülemek ya da rencide etmek değil, siz siz olun bırakın bu kadar değişmeyi, yüreğimiz güzel olsun, hislerimiz güzel olsun, insanlara karşı kötü düşüncelerimiz olmasın, kardeşlik ve sevgi olsun. Hepimiz Allah'ın yarattığı birer canlıyız. Mevlana'nın güzel bir sözü vardır "Yaradılanı severiz, yaradandan ötürü"

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder