23 Şubat 2018 Cuma

Blogger Takip Etkinliğine Sizde Katılın!

  9 yorum


Bu yazıyı ve resmin tümünü alarak en alt kısma kendi blog linkinizi ekleyerek yayınlayabilirsiniz.

Selamlar yepyeni bir blog keşif etkinliği başlatıyoruz.Etkinliğimizin bir süresi yoktur bir yıl,iki yıl sonra bile gelseniz kabulümüzdür.Biliyoruz ki hala bloguna önem veren ve onu geliştirmek için çabalayan fakat takipçisi sayısı artmadığı için üzülen çok sayıda arkadaşımız var.Bizde instagramda çok moda olan takip etkinliklerinden etkilenerek bloggerlar için blog takip etkinliği yapmaya karar verdik.
Yapacağınız işlemler son derece basit ve etkili,kurallara herkesin uymasını rica ediyorum bu şekilde etkinliğimiz başarıya ulaşabilir.Blogları takip ettikten sonra bile birbirimize ziyaretlerimizi sürdürürsek tıklanma,yorum sayımız artar ve site trafiğimiz olumlu yönde etkilenir.
Gelelim kurallara:

-Aşağıda linkleri bulunan bloglara tıklayıp izleyiciler bölümünden yani GFC butonundan  takibe alalım.O bloglarda bulunan bu yazıyı bularak altına yorum yazalım.Bu şekilde bütün arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlayacaktır.Geri dönüşler anında olmayacaktır çünkü herkes vakit bulup da her gün internete giremeyebiliyor fakat mutlaka bir kaç içinde bütün arkadaşlar takibe alarak bloglarınıza yorum yapacaktır içiniz rahat olsun.

Yorum yapan diğer arkadaşlarında bloglarına giderek "Büyük Blog Takip Etkinliğinden geldim."diyerek yorum yaparsanız eminim bütün arkadaşlar bir kaç gün içinde geri dönüş yapacaktır.
Ayrıca bu yazının tümünü bozmadan sadece en alt kısma kendi blogunuzun linkini ekleyerek blogunuzda yayınlayabilirsiniz.Böylece daha çok kişiye etkinlik yayılır ve sonradan paylaşanların sayfalarında sizinde adınız görünür bir tür blog takip zinciri oluşur.

-Bu yazıyı Google Plustada paylaşalım yani +1 yapalım ki bir çok blogger yazımızı görsün daha büyük kitlelere ulaşabilelim.

Ve gelelim linklere:Lütfen wordpress bazlı olan sitelerimize e-mail ile abone olalım çünkü bu tür sitelerde izleyiciler butonu olmuyor.


Büyük blog takip etkinliği mize her türlü blog davetlidir.Sonuçta birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var.Blog keşif etkinliği,blog takip etkinliğitakip etkinliği hepimize yararlı olur umarım.

9 yorum :

 1. Bu güzel etkinlik sayesinde takibinizdeyim.
  Sevgiler.
  https://www.sosyalmedyakafe.com/

  YanıtlaSil
 2. Merhaba. Büyük blog takip etkinliğinden gelmişsiniz. Ben de hemen blogunuza abone oldum ve çok beğendim. Benim blogum wordpress tabanlı olduğu için mail adresinizi yazarak abone olmalısınız sadece yorum bırakmak yetmiyor :) birbirimizi izlemeye, takibe, aboneliğe almalıyız ki daha fazla etkileşim içinde olabilelim. E mail adresinize gelen onayı onaylamayı unutmayın. sevgiler. bekliyorum. www.idilob.com

  YanıtlaSil
 3. Büyük Blog Takip Etkinliği katılımınız ve takibiniz için teşekkür ederim.G+ takibe aldım sizi..Sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. Etkinliğimize katıldığınız için teşekkürler. Bol katılımlı olması dileğiyle... Sizi Google Plus ve İzleyici bölümünden takipteyim.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba, büyük blog takip etkinliğinden geliyorum. Blogunuzu takibe aldım. Bu da benim blogum : mavigokyuzununelleri.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. Katılımınız için teşekkürler :)
  masalcianne ve duyarlı anne katılmak vazgeçtiler listeden silebilirsiniz :)

  YanıtlaSil
 7. Büyük blog takip etkinliğinden geldim bana da beklerim 😊 blogum https://camdandusler.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 8. Büyük blog takip etkinliğinden geliyorum. Sizi de takipteyim. Herkesi bloğuma bekliyorum. https://www.tozluayna.com

  YanıtlaSil
 9. Büyük blog takip etkinliğinden geliyorum. Sizi de takipteyim. Herkesi bloğuma bekliyorum. https://www.tozluayna.com

  YanıtlaSil