29 Ocak 2018 Pazartesi

Sarılmanın Şekilleri ve Ne Anlama Geldiğini Öğreneceğiniz 8 Bilgi!

  Hiç yorum yok
Sarılmak ikili ilişkilerde çokça yapılan bir harekettir. İnsan sevdiğine sarılır, onu yakınında hissetmek ister. Fakat her sarılmanın bir anlam ifade ettiğini bilmek gerekir. Peki bu anlamlar nelerdir? Birlikte öğrenelim.

Arkadan sarılmak; Sizin beyaz atlı prensinizdir o, sizi her zaman korur kollar, arkanızdan asla ayrılmaz. Sırtınızı dayayacağınız en güvenli yerdir.


Belden sarılmak; Seninle her zaman yan yana olmayı istiyor demektir. Bunu diliyle söylemese de belinizi öyle güzel kavramıştır ki, seninle zaman geçirmenin keyfini size de hissettirmek istiyordur.

Başını göğsüne koyarak sarılma; Böyle bir sarılma da, aşktan çok dostluk ve arkadaşlık ön plandadır. Yanınızdadır, her sorununuza ortaktır.

Gözlerine bakarak sarılmak; İlişkinizin geleceği çok parlaktır, aşk vardır çünkü. Sevgi, sadakat ve arzular vardır. Gözlerinde kayboluş vardır.

Köprü sarılışı; En saçma bulduğum, samimiyetsiz bir sarılma şekli bu. İlişkide anlaşma yoktur, karşılıklı pek önem verilmemektedir. Bu ilişkinin tekrar gözden geçirilmeye ihtiyacı var.

Sımsıkı kucaklayarak sarılmak; İşte bu sarılma şekli müthiştir. İnsan yüreğine ciğerine sokmak ister karşısındakini. Aşk da bu sarılış; da, neşe de, hüzün de.

Tek elle sarılma; Erkek için koruyucu ve kanatları altına alıcı bir yaklaşımdır. Fakat bir bayan erkeğe böyle sarılıyor ise işte o kişiyi arkadaşı olarak görüyor demektir.

Siz yine de bulduğunuz aşkı asla uzaklaştırmayın, ona gereken değeri her zaman hissettirin. Nasıl sarılırsanız sarılın ama gözlerinizde hep aşkı görsün.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder