22 Ocak 2018 Pazartesi

Minik Kızları ve Kahraman Babalarını Anlatan 9 Sulu Boya Resimler!

  Hiç yorum yok
Kız çocukları ayrı bir tatlıdır, ayrı bir sevimli olurlar, onların hayal dünyasında yaşananları ve babalarıyla paylaştıklarını yansıtan bir çalışmayla karşınızdayım. Umarım herkesin bir kız evladır olur ve baba olarak onunla paylaştığınız güzel anıları doyasıya yaşarsınız.

Babalar küçük kızlarını daima korurlar. Onlar huzur içinde uyusunlar, ne yatağın altından ne de başka yerden onlara zarar verecek kimse gelemez. Çünkü babalar onların kahramanıdır.


"Sen ne anlarsın kız çocuğu bakmaktan" sözünü asla kabul etmezler, bu minik yavrucakları için saç örmeyi de, yemek yapmayı da öğrenirler.


Babanın omuzları bir kız için gökdelen gibidir. Gökyüzünü en güzel oradan seyreder. Çünkü bilir ki babası onu asla düşürmez.


Kuzudur o tam bir kuzu, yüreğine basarsın, seversin, onun minicik elleri, o sıcacık başı size yaslandığında dünyanın tüm dertlerini unutur onu seyre dalarsınız.


Onun için şekilden şekile girersiniz, o rahat etsin diye tüm rahatınızı bir yana bırakır onun peşinde pervane olursunuz.


En yoğun anınızda bile ona ayıracak bir vakit kesinlikle yaratırsınız, çünkü onun varlığı sizin için en büyük servettir.


Minik yavrunuzla oyunlar oynamak, onunla bir şeyler paylaşmak öyle güzel bir aktivitedir ki, hiçbir şey sizi onu mutlu görmek kadar mutlu edemez.


Yapamayacağınız bir şey yoktur onun için. Sırf onun tatlı minik yüzü gülsün diye en akıl almaz cambazlıkları yaparsınız.


Sakın ha o hasta olmasın diye bakarsınız, onun bir acısı, sizin bin acınız olur bir anda. Gözünden akan bir damla sizin için taşkın bir dere gibi olur.


Bir baba için kız evlat başka bir tattır. Bunu yaşayan bilir. Söylenen sözler ve yapılanlar hep yarım kalır. Allah herkesin evladını hayırlı, sağlıklı ve ahlaklı yapsın inşallah.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder