24 Ocak 2018 Çarşamba

Kanserle Savaşan İkili: Bal ve Karbonat!

  Hiç yorum yok
Çağımızın bir türlü önüne geçemediği bir hastalık olan kanser ile mücadele çok önemlidir. İlerlemiş kanser hastalıklarına müdahale edemesek de oluşmasını ve zararlarını en aza indirmemiz mümkün. İşte size vereceğim bu karışım sayesinde daha sağlıklı olabilirsiniz.

Bal ve karbonatın tedavi edici özelliği yüzyıllar öncesine dayanıyor, eski çağlardan günümüze kadar gelen bu karışımı denemekte ve yararlarını görmekte fayda var.


Çoğumuzun evinde kolaylıkla bulabileceği karbonat, hücrelerin büyümesini önlediği araştırmalarca sabitlenmiştir. Bal ise hücreleri canlı ve sağlıklı tutmaya yarar.


İşte bu özelliklerinden dolayı bal ve karbonat karışımı olan iksir, ölümcül hastalık olan kansere karşı doğal bir çözüm oluyor.


Bu mükemmel karışımın kanser hücreleriyle nasıl savaştığına bakalım.


Kanser hücreleri şeker tüketimini severler, bu kanser hücreleri şeker tüketimini yüksek hızda tutarak büyümeye çalışırlar. Kabartma tozu kanserli hücrenin normale dönmesini sağlarken, karışım ile kanser hücresinin büyümesine neden olan şeker hücreye girmeden etkisiz hale gelir.

Gelelim bu şifa kaynağı karışımı yapmaya


Malzemelerimiz çok basit; bal ve karbonat
4 yemek kaşığı bal ile 4 yemek kaşığı karbonatı krem kıvamına gelene kadar karıştırın. Bu karışımı her gün yemeklerden sonra 1-2 tatlı kaşığı olarak yiyebilirsiniz. 2 ay boyunca bu tedaviyi sürdün. Kırmızı eti azaltıp, şeker ve undan da uzak durun.
Hepinize sağlıklı ömürler dilerim.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder