Advancenative Kadınların Erkekleri Daha Çekici Bulmalarını Sağlayan Kanıtlanmış 7 Bilgi! - Hayata Dair Her Şey ve Siz

Son Paylaşımlar

Kadınların Erkekleri Daha Çekici Bulmalarını Sağlayan Kanıtlanmış 7 Bilgi!

Kadınların bakış açısıyla hazırlanmış bir anket sonucunda erkeklerin kadınların gözünde çekici geldiğini gösteren bazı bilgilere ulaşılmış. Kadınların gözünden çekici bir erkek nasıl olur bunu hep birlikte görelim.

Deodorant kullanımı; Erkek her zaman güzel kokmalı, deodorant olur, kolon yağ olur, parfüm olur. Sonuç olarak erkek kokusuyla kadını etkilemeli


Tok bir ses tonu; Dolgun ve tok bir ses tonu olan erkeklerin, kadınlar tarafından çekici olarak nitelendirildiği birçok bayana sorularak yapılan anketlerde kanıtlanmıştır


Esprili olabilme; 
Esprili erkek kadınların gözünde daima +1 puan olarak yerini alır. Kendilerini güldüren, eğlendiren, zeki espriler yapan erkekler onlar için vazgeçilmezdir.


Geniş omuzlar; 
Gösterişli, geniş omuzlu, kaslı vücuda sahip erkekler kadınlar tarafından beğenilen ve çekici olan statüde değerlendiriliyor.


Müzik aleti çalabilmek (Gitar); 
Gitarı elinize alıp tellere dokunduğunuz anda bir de şarkı söyleyebiliyorsanız işte o an bir kadın için çekici bir erkeksiniz.


Sakallı olmak; 
Sakallı bir erkeğin karizmatik olduğu aşikar bir gerçek. Bunu kadınların da destekliyor ve sakallı erkeklerin çekici olduğunu düşünüyor olması birçok erkeğin sakal bırakmasını sağlamıştır.


Hayvan sahibi erkekler (Köpek); 
Kadınların çekicilik kattığını ve merhametli bir birey olduğunu düşündüğü bir şey ise, köpek sahibi olan erkeklerdir.

Hiç yorum yok