26 Ocak 2018 Cuma

Kadınların Erkekleri Daha Çekici Bulmalarını Sağlayan Kanıtlanmış 7 Bilgi!

  Hiç yorum yok

Kadınların bakış açısıyla hazırlanmış bir anket sonucunda erkeklerin kadınların gözünde çekici geldiğini gösteren bazı bilgilere ulaşılmış. Kadınların gözünden çekici bir erkek nasıl olur bunu hep birlikte görelim.

Deodorant kullanımı; Erkek her zaman güzel kokmalı, deodorant olur, kolon yağ olur, parfüm olur. Sonuç olarak erkek kokusuyla kadını etkilemeli


Tok bir ses tonu; Dolgun ve tok bir ses tonu olan erkeklerin, kadınlar tarafından çekici olarak nitelendirildiği birçok bayana sorularak yapılan anketlerde kanıtlanmıştır


Esprili olabilme; 
Esprili erkek kadınların gözünde daima +1 puan olarak yerini alır. Kendilerini güldüren, eğlendiren, zeki espriler yapan erkekler onlar için vazgeçilmezdir.


Geniş omuzlar; 
Gösterişli, geniş omuzlu, kaslı vücuda sahip erkekler kadınlar tarafından beğenilen ve çekici olan statüde değerlendiriliyor.


Müzik aleti çalabilmek (Gitar); 
Gitarı elinize alıp tellere dokunduğunuz anda bir de şarkı söyleyebiliyorsanız işte o an bir kadın için çekici bir erkeksiniz.


Sakallı olmak; 
Sakallı bir erkeğin karizmatik olduğu aşikar bir gerçek. Bunu kadınların da destekliyor ve sakallı erkeklerin çekici olduğunu düşünüyor olması birçok erkeğin sakal bırakmasını sağlamıştır.


Hayvan sahibi erkekler (Köpek); 
Kadınların çekicilik kattığını ve merhametli bir birey olduğunu düşündüğü bir şey ise, köpek sahibi olan erkeklerdir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder