27 Ocak 2018 Cumartesi

İlişkinizin Sıkıcı Bir Hale Geldiğini Gösteren 8 İşaret!

  Hiç yorum yok
Zamanla ilişkiler zayıflar, duygular azalır. Bunun sonucunda çoğu çift ayrılık kararını alır. Fakat ilişkiyi ayakta tutmak yine sizlerin elinizde. İşte uzun süreli yaşanan ilişkilerin kabak tadı verdiğini gösteren bilgilerle sizleri baş başa bırakıyorum. Umarım bunlar işinize yarar.

İlişki sıkıcı bir boyuta geldiyse eğer, partneriniz sizi arkadaşlarıyla ya da ailesiyle tanıştırmak istemez, konuyu değiştirir ve zaman kazanmaya çalışır.


Ortada hiçbir şey yokken, size hediyeler almaya başlar, size şirin görünmek ister. Çünkü daha sonra bahaneler uydurup yanınıza gelmeyeceği için sizin ona tepki göstermemenizi sağlamaya çalışır.


İlgisizleşir, siz onunla önemli bir şeyi konuşurken, o bundan sıkılır ve konuyu değiştirmeye çalışır.


İlk zamanlarda konuştuğunuz ve güldüğünüz olayları artık hazmedemez ve agresif tavırlar sergiler. Sizden soğuduğunu hissettirmeye çalışır.


"İleride şunları yaparız, çocuklarımızın adı bu olur" gibi söylemler artık olmaz, gelecekle ilgili planları duymazdan gelir.


"Sizin sıcaklığınız ve teninizin olmadığı bir gece asla uyku uyuyamam" diyen adam artık sizin dokunuşlarınız dan rahatsızdır.


Sizinle vakit geçirmek için tüm imkanlarını zorlayan kişi artık sizin ilginizden nefret eder olmuştur. Ona yaklaşmanızı istemez.


Daha önce "benim neyim varsa senindir" diyen partneriniz, artık ona ait hiçbir şeye dokunmanızı ve kurcalamanızı istemez. Şüpheler uyandırır.


Zordur ilişkiyi sürdürmek, monotonluğa bir kez düşerseniz eski haline getirmek zordur. Ama imkansız değildir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder