23 Ocak 2018 Salı

Çiftlerin Uyku Pozisyonlarına Göre 6 Kişilik Analizi!

  Hiç yorum yok
Çiftlerin uyku pozisyonlarından derlenen bu bilgiler ışığında, yatış şeklinize göre nasıl bir kişiliğe sahipsiniz, onu ortaya koyan araştırma sonuçlarına hep birlikte bakalım.

Bölge pozisyonu; Rahatlığı ve yatağı sahiplenmiş olan kadın baskın bir karakter olduğunu ortaya koyuyor, erkek ise daha ılımlı ve alttan alan bir yapısı vardır.

İsteksizlik pozisyonu; Kadın yatış pozisyonunda isteksiz ve ilgisiz bir yapıya sahip, erkek daha istekli ve sevgi dolu olarak kadına yaklaşmaktadır.

Ayna pozisyonu; Resimde de görüldüğü gibi, karşılıklı yatmaktadırlar. Çiftlerin birbirini sevdiğini, ilgili ve uyum içinde olduklarını göstermektedir.

Hafif dokunuş pozisyonu; Usulca birbirine dokunan ten temasları ve sıcacık hissedilen varlığı, çiftin arasında büyük bir güven olduğunu göstermektedir.

Göğsünde yatma pozisyonu; Bu pozisyon, çiftin arasındaki huzuru, güveni ve kuvvetli bir bağın olduğunun göstergesidir

Kaşık pozisyonu; Bu pozisyonda yatan çiftlerin geçmişinde güzel günlerin yaşandığını ve gelecekte de güzel günlerin onlarla birlikte olacağını göstermektedir.


Siz siz olun, yanınızda yatan kişiye sarılın, sevginizi her şekilde hissettirin, hiçbir şey yapamıyorsanız bile eliniz, kolunuz yani bir yeriniz illaki onunla temas içinde olsun.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder